+48 602-685-519

+48 662 192 570

biuro@nieruchomosci-enigma.pl

 

Sikorskiego 41, 63-100 Śrem

 

godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

Na skróty

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Przydatne linki

Newsy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

POWRÓT DO LISTY OFERT

Zapraszamy do rezerwacji i zakupu mieszkania nr 11 w budynku wielorodzinnym przy ul. Hebanowej 8 w Psarskim

Mieszkanie o pow. 65,05m znajduje się na 2 piętrze budynku i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz 2 łazienek i korytarza.  Wyposażone jest także w dwa balkony, a wejście zaproponowane jest z jednej lub z drugiej strony lokalu (możemy też indywidualnie dopasować ścianki wewnętrzne w mieszkaniu) 

Cena lokalu 450 000zł brutto plus miejsce postojowe 10 000zł brutto. 

 

Budowa budynku jest już rozpoczęta, a planowane zakończenie budowy i odbiór kluczy to październik 2025 roku.  Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim.  Szczegóły zawiera prospekt informacyjny sporządzony dla tej inwestycji. 

 

Na obszarze położonym w niedalekiej odległości od Śremu - w Psarskim przy oficjalnie już nadanej nazwie ulicy - Hebanowej, nasza firma realizuje swoje kolejne przedsięwzięcie. Zaprojektowane zostało funkcjonalne i stylowe osiedle budynków wielorodzinnych wraz  infrastrukturą towarzyszącą. Zaplanowano niewysokie budynki - parter plus 2 kondygnacje. W każdym budynku przewidziano 11 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,2m do 65,5m.  W pierwszym etapie powstają 4 budynki - Hebanowa 4, 6, 8 i 10. Budynki te będą tworzyć jedną wspólnotę mieszkaniową - nie będzie opłat czynszowych a jedynie opłaty na utrzymanie części wspólnych budynków np oświetlenie klatek schodowych, utrzymanie zieleni, sprzątanie klatki schodowej a o ich wysokości będą decydować mieszkańcy. 

Schludnie zaprojektowane osiedle przewiduje także na jego terenie lokalizację przedszkola czy innych lokali usługowych. 

Transakcja zakupu oparta jest o rachunek powierniczy, co gwarantuje bezpieczeństwo Nabywcy. 

 


 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle przepisów KC. Zamieszczone plany lokalu, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i są publikowane

w celach informacyjnych. Przedstawione materiały mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako projekty realizacyjne. Pomiarów pod zakup mebli,

urządzeń i wyposażenia należy dokonać z natury, po zakończeniu budowy.

Po więcej informacji zapraszamy do biura firmy przy ul. Sikorskiego 41 w Śremie oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 602 685 519. 

Psarskie ul. Hebanowa 8 - mieszkanie nr 11 - 65,05mkw - 450 000zł

11 marca 2024

Mieszkanie dla Ciebie!

powierzchnia:

65,05m2

aneks kuchenny:

tak

stan:

nowe

piętra budynku:

2

ilość pokoi:

3

kondygnacja:

2

standard:

deweloperski

uwagi / opcje dodatkowe

woda 

kanalizacja

prąd

gaz