biuro@nieruchomosci-enigma.pl

 

Sikorskiego 41, 63-100 Śrem

 

godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

Na skróty

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Przydatne linki

Newsy

AKTUALNE OFERTY

STRONA GŁÓWNA

DĄBROWA

ul. Sosnowa

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynki mieszkalne w Dąbrowie przy ulicy Sosnowej. Piękna okolica, pobliskie otoczenie lasów, śpiew ptaków oraz czyste powietrze sprawią, że pokochają Państwo to miejsce tak samo jak my. Obecnie dużo czasu spędzamy poza domem, a wracając do niego chcemy czuć spokój i harmonie dlatego analizując potrzeby naszych Klientów i ich preferencje przedstawiamy do sprzedaży lokale mieszkalne.

Parter budynku to duży przestronny pokój z idealnym miejscem na aneks kuchenny co daje nowym Właścicielom szerokie możliwości aranżacyjne jak i wykończeniowe (opcjonalnie jest możliwość wykonania gabinetu na parterze). Piętro to dwa idealne metrażowo pokoje oraz łazienka. Zastosowanie w tym lokalu mieszkalnym dwóch kondygnacji daje nam możliwość oddzielenia części dziennej od sypialnianej.  Nowoczesny design, ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Lokale bedą oddawane w standardzie deweloperskim, który szczegółowo opisany jest w prospekcie informacyjnym sporządzonym dla tej inwestycji.

LEWY

PRAWY

DĄBROWA, UL. SOSNOWA

Zadzwoń do nas

+48 602 685 519

Kontakt

Enter Name
Enter Email
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu, w celu zakupu towarów/usług oraz udzielenia odpowiedzi.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!