biuro@nieruchomosci-enigma.pl

 

Sikorskiego 41, 63-100 Śrem

 

godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

Na skróty

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Przydatne linki

Newsy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

POWRÓT DO LISTY OFERT

W niedalekiej odległości od Śremu – w Psarskim rozpoczęła się właśnie budowa nowego osiedla budynków wielorodzinnych firmy Enigma. 

 

Na obszarze położonym w pobliżu alei Platanowej zaprojektowane zostało funkcjonalne i stylowe osiedle budynków wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Zaplanowano niewysokie budynki – parter + 2 kondygnacje. W każdym budynku mieści się 11 mieszkań
o przystępnym metrażu i możliwością łączenia ich w większe powierzchnie. Budynki będą tworzyły wspólnoty mieszkaniowe tzn. nie będzie opłat czynszowych (jedynie opłaty do wspólnoty a o ich wysokości będą decydować właściciele lokali). 

 

Schludnie zaprojektowane osiedle przewiduje także lokalizację na jego terenie przedszkola, czy innych lokali usługowych. 

Budynek A jest w trakcie budowy, wystartowała już budowa  budynku – B, w którym znajduje się między innymi lokal nr 04 o pow. 33,38m..

 

Mieszkanie znajduje się on na 1 kondygnacji przedmiotowego budynku czyli na parterze. Wnętrze to pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz pokój i korytarz. Do mieszkania przynależeć będzie ogródek.  Do ceny lokalu należy doliczyć koszt miejsca postojowego - 10 000zł brutto. 

 

Mieszkanie oddane będzie do rąk właściciela w standardzie deweloperskim, który szczegółowo opisuje prospekt informacyjny sporządzony dla tego lokalu.  Planowany termin zakończenia budowy - grudzień 2024r.

 

Bezpieczeństwo transakcji oparte jest o rachunek powierniczy. 

 


 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle przepisów KC. Zamieszczone plany lokalu, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i są publikowane

w celach informacyjnych. Przedstawione materiały mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako projekty realizacyjne. Pomiarów pod zakup mebli,

urządzeń i wyposażenia należy dokonać z natury, po zakończeniu budowy.

Po więcej informacji zapraszamy do biura firmy przy ul. Sikorskiego 41 w Śremie oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 602 685 519. 

PSARSKIE budynek B- mieszkanie nr 04 - 33,38mkw - 217 000zł

22 marca 2023

Mieszkanie dla Ciebie!

powierzchnia:

33,38m2

aneks kuchenny:

tak

stan:

nowe

piętra budynku:

02

ilość pokoi:

2

kondygnacja:

parter

standard:

deweloperski

uwagi / opcje dodatkowe

woda 

kanalizacja

prąd

gaz