biuro@nieruchomosci-enigma.pl

 

Sikorskiego 41, 63-100 Śrem

 

godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

Na skróty

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Przydatne linki

Newsy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

POWRÓT DO LISTY OFERT

W niedalekiej odległości od Śremu – w Psarskim rozpoczeła się właśnie budowa nowego osiedla budynków wielorodzinnych firmy Enigma. 

 

Na obszarze położonym w pobliżu alei Platanowej zaprojektowane zostało funkcjonalne i stylowe osiedle budynków wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Zaplanowano niewysokie budynki – parter + 2 kondygnacje. W każdym budynku mieści się 11 mieszkań o przystępnym metrażu i możliwością łączenia ich w większe powierzchnie. Budynki będą tworzyły wspólnoty mieszkaniowe tzn. nie będzie opłat czynszowych (jedynie opłaty do wspólnoty a o ich wysokości będą decydować właściciele lokali). 

 

Schludnie zaprojektowane osiedle przewiduje także lokalizację na jego terenie przedszkola, czy innych lokali usługowych. 

W realizowanym budynku – A znajduje się między innymi lokal nr 10 o pow. 39,54m. Powierzchnia po podłodze to 46,09m – z uwagi na skosy na poddaszu (ścianka kolankowa wys 76cm). Znajduje się on na 2 kondygnacji przedmiotowego budynku – na poddaszu. Wnętrze to pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz  pokój. Do mieszkania przynależeć będzie balkon.  Do ceny mieszkania należy doliczyć koszt miejsca parkingowego tj. 10 000zł brutto. 

 

Mieszkanie oddane będzie do rąk właściciela w standardzie deweloperskim, który szczegółowo opisuje prospekt informacyjny sporządzony dla tego lokalu.  Planowany termin zakończenia budowy - maj 2024 roku

Bezpieczeństwo transakcja oparte jest o rachunek powierniczy. 

 

 


 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle przepisów KC. Zamieszczone plany lokalu, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i są publikowane

w celach informacyjnych. Przedstawione materiały mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako projekty realizacyjne. Pomiarów pod zakup mebli,

urządzeń i wyposażenia należy dokonać z natury, po zakończeniu budowy.

Po więcej informacji zapraszamy do biura firmy przy ul. Sikorskiego 41 w Śremie oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 602 685 519. 

PSARSKIE - mieszkanie nr 10 - 39,54mkw - 233 286zł

22 stycznia 2023

Mieszkanie dla Ciebie!

powierzchnia:

39,54mkw

aneks kuchenny:

tak

stan:

nowe

piętra budynku:

2

ilość pokoi:

2

kondygnacja:

poddasze

standard:

deweloperski

uwagi / opcje dodatkowe

woda 

kanalizacja

prąd

gaz