biuro@nieruchomosci-enigma.pl

 

Sikorskiego 41, 63-100 Śrem

 

godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

Na skróty

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Przydatne linki

Newsy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

POWRÓT DO LISTY OFERT

W malowniczo położonej Dąbrowie koło Śremu budujemy budynek jednorodzinny dwulokalowy zlokalizowany przy ul. Sosnowej 6. 

Prezentujemy do sprzedaży lokal nr 2 (położony po prawej stronie budynku) o powierzchni 77,13m. Na powierzchnię tą składają się: 

1) parter: 

- salon z aneksem kuchennym 

- wc 

- korytarz 

2) piętro: 

- korytarz 

- pokój 1

- pokój 2

- łazienka 

 

Położenie działki nr 327/16, na której powstaje budynek, gwarantuje ciszę i spokój a bliskość lasu - poranki pełne ptasich śpiewów i bliski kontakt z naturą. 

Planowane zakończenie budowy to 31 maja 2024 roku. 

Transakcja oparta jest o rachunek powierniczy a budowa prowadzona zgodnie z harmonogramem inwestycji zawartym w prospekcie informacyjnym dla tej inwestycji. 

Standard wykończenia to stan deweloperski, który obejmuje między innymi rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe, wewnętrzne instalacje, podjazdy, chodniki itp (szczegóły zawiera prospekt deweloperski). 


 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle przepisów KC. Zamieszczone plany lokalu, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i są publikowane

w celach informacyjnych. Przedstawione materiały mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako projekty realizacyjne. Pomiarów pod zakup mebli,

urządzeń i wyposażenia należy dokonać z natury, po zakończeniu budowy.

Po więcej informacji zapraszamy do biura firmy przy ul. Sikorskiego 41 w Śremie oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 602 685 519. 

DĄBROWA ul. Sosnowa 6 - mieszkanie nr 2 - 77,13mkw - 385 000zł

19 lipca 2023

Mieszkanie dla Ciebie!

powierzchnia:

77,13m2

aneks kuchenny:

tak

stan:

nowe

piętra budynku:

1

ilość pokoi:

3

kondygnacja:

0

standard:

deweloperski

uwagi / opcje dodatkowe

woda 

kanalizacja

prąd