biuro@nieruchomosci-enigma.pl

 

Sikorskiego 41, 63-100 Śrem

 

godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

Na skróty

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Przydatne linki

Newsy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

POWRÓT DO LISTY OFERT

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny w Dąbrowie przy ulicy Sosnowej 6/2 (lokal po prawej stronie budynku)

Piękna okolica, pobliskie otoczenie lasów, śpiew ptaków oraz czyste powietrze sprawią, że pokochają Państwo to miejsce tak samo jak my. Obecnie dużo czasu spędzamy poza domem a wracając do niego chcemy czuć spokój i harmonie dlatego analizując potrzeby naszych Klientów i ich preferencje przedstawiamy do sprzedaży lokal mieszkalny prawy, który będzie składał z:

 

Parter to duży przestronny pokój z idealnym miejscem na aneks kuchenny co daje nowym Właścicielom szerokie możliwości aranżacyjne jak i wykończeniowe (opcjonalnie jest możliwość wykonania gabinetu na parterze). Piętro to dwa idealne metrażowo pokoje oraz łazienka. Zastosowanie w tym lokalu mieszkalnym dwóch kondygnacji daje nam możliwość oddzielenia części dziennej od sypialnianej.  Nowoczesny design, ciekawy i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Lokale bedą oddawane w standardzie deweloperskim, który szczegółowo opisany jest w prospekcie informacyjnym sporządzonym dla tej inwestycji. 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle przepisów KC. Zamieszczone plany lokalu, opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i są publikowane

w celach informacyjnych. Przedstawione materiały mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako projekty realizacyjne. Pomiarów pod zakup mebli,

urządzeń i wyposażenia należy dokonać z natury, po zakończeniu budowy.

Po więcej informacji zapraszamy do biura firmy przy ul. Sikorskiego 41 w Śremie oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 602 685 519. 

DĄBROWA- ul. Sosnowa 6/2 z ogródkiem - 73,73mkw - 369 000zł

24 stycznia 2023

Mieszkanie dla Ciebie!

powierzchnia:

73,73m2

aneks kuchenny:

tak

stan:

nowe

piętra budynku:

2

ilość pokoi:

3

rodzaj:

bliźniak

standard:

deweloperski

uwagi / opcje dodatkowe

woda

kanalizacja

prąd